Máte chuť na fantasy strategii, ale nechcete hodiny dumat nad tahy? Zkuste Braveland!

Máte chuť na fantasy strategii, ale nechcete hodiny dumat nad tahy? Zkuste Braveland!

30. 7. 2015

Braveland. Odvážná země, alespoň podle názvu. Trochu matoucího, protože ohromná přesila banditů právě vyplenila vaši vesnici. Přežili jste jen vy. O motivaci je postaráno, musíte se probojovat celým světem až k největšímu z padouchů, který to všechno spískal. Začínáte s pár sedláky a lukostřelci, postupem času se přidávají pěšáci, léčiví mniši nebo udatní rytíři. Vaše vojsko se příjemně rozrůstá a milé je, že padlé jednotky můžete za pár zlaťáků oživit a cestu pro nové posily tak absolvujete jen jednou za čas, když postoupíte na další úroveň. 
 
Bitvy jsou zábavné. Jak už jsme předeslali, nemusíte studovat každou jednotku do detailů, a protože jich není moc, brzy budete vědět, co dělat, přesto je škoda nevyužít třeba speciálních schopností vašich vojáků. Čím lépe budete koordinovat útoky, čím fikaněji budete využívat manévrovacího prostoru jednotek a využívat jejich předností, tím více vám pak zbude na posily a výbavu. Sice si můžete koupit jenom 4 druhy, ale v boji vám to pomůže. 
 
Ze tří nabízených obtížností si vybere každý a Braveland je příjemnou tahovkou, kromě kritických zásahů zde nejsou žádné zásadní proměnné, takže víte, na čem jste. Je vhodná jak pro veterány žánru, tak pro nové hráče. Na iOS je v těchto dnech se slevou, Android nabízí i Lite verzi na vyzkoušení. Pokud se vám zalíbí, zkuste pokračování Braveland Wizard.

Braveland stahujte zde!

Čtěte také

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Vychytávka Před 10 hodinami

Po Razeru a Xiaomi představila svůj herní telefon také čínská Nubia. Pro koho je určen poznáte na první pohled. Výstřední, agresivní...

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

Aplikace 18. 4. 2018

Za pár dní putuje do obchodů nejnovější díl série God of War a už teď je jasné, že to bude hit. Aspoň tedy recenzenti nešetří...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail