Chystáte se Jihoafrické republiky? Tak to využijete slevu na fotoprůvodce Fripito!

Chystáte se Jihoafrické republiky? Tak to využijete slevu na fotoprůvodce Fripito!

28. 7. 2015

Fripito je česká mobilní aplikace, která vám poradí nejen to, jak si užít dovolenou na daném místě, ale hlavně i to, jak si z ní přivést parádní fotky. V aplikaci najdete celou řadu fotoprůvodců po těch nejzajímavějších a nejfotogeničtějších místech kolem světa. Aplikace vám poradí, kdy fotit, odkud fotit i jak fotit. K dispozici jsou podrobné popisky, nastavení fotoaparátu i ukázky toho, jak by mohly vaše snímky vypadat.

Jihoafrická republika je pak přímo rájem, pokud milujete přírodu, divoká zvířata či jedinečné květiny. Fotografům i výletníkům nabízí doopravdy nádherné scenérie, mezi které patří třeba i třetí nejhlubší kaňon na světě nebo dechberoucí výhled z Mysu dobré naděje. Nový fotografický průvodce Safari v JAR vás vezme fotit lvy, slony, nosorožce, divoké psy dingo nebo i tučňáky. A k tomu přihodí život zlatokopa nebo pozorování velryb.

Je toho doopravdy hodně a samotný průvodce je navíc do 30. července k dispozici se slevou 50 % - pořídíte jej za 3,99 Eur. Průvodce zakoupíte přímo v aplikaci Fripito, kterou si stáhnete zdarma na Android či iOS. Další podrobnosti o Safari v JAR pak najdete přímo na blogu aplikace.

Aplikaci Fripito stahujte zde!

Čtěte také

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Hra Včera

Harry Potter: Hogwarts Myster – první ze dvou oficiálních mobilních her naplánovaných na tento rok právě vyšla. Trailery nás...

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Různé Včera

Když Apple vyměnil na svých zařízeních emoji pistole za zelenou stříkací pistolku, vysloužil si od mnoha lidí posměch anebo rovnou...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail