Nejdrsnější tablet na světě? Tenhle borec od Dellu by chtěl jít do války

Nejdrsnější tablet na světě? Tenhle borec od Dellu by chtěl jít do války

22. 7. 2015

Pokud sledujete Applikace, určitě vám neuteklo pár testů odolnosti telefonů. Zkoušeli jsme je pustit z 3. patra, přejet autem, zamrazit do kusu ledu nebo odpálit baseballovou pálkou. Pravda, to poslední mobil již nevydržel, ale i tak je seznam experimentů, které přežil, velmi slušný.
 
Nicméně, společnost Dell chce na trh přinést ještě něco drsnějšího – tablet Latitude 12. Ten má vydržet ty nejhorší podmínky. Poradí si s vodou, prachem, bahnem, pískem nebo pádem ze čtyř stop. Nevadí mu ani teploty v rozmezí -30 až 60 °C.
 
Dell se svým tabletem cílí na dobrodruhy, dělníky v těžkých podmínkách, záchranáře i vojáky. Samotný tablet pak disponuje displejem s 11,6 palce, jenž je čitelný i na ostrém slunci. Uvnitř pak najdete procesory od Intelu, 512 MG paměti a hlavně baterku, díky které tablet vydrží až 12 hodin.
 
A na kolik tahle drsná sranda vyjde? To nevíme, Dell zatím neprozradil cenu. My se už ale nemůžeme dočkat, až se nám dostane do rukou. Nejspíš se tak nestane vůbec, ale pořád můžeme snít o šílených experimentech, jimiž bychom jeho drsnost otestovali. Co byste mu provedli vy?

Čtěte také

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Vychytávka Včera

Po Razeru a Xiaomi představila svůj herní telefon také čínská Nubia. Pro koho je určen poznáte na první pohled. Výstřední, agresivní...

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

Aplikace 18. 4. 2018

Za pár dní putuje do obchodů nejnovější díl série God of War a už teď je jasné, že to bude hit. Aspoň tedy recenzenti nešetří...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail