Konektor Znaps je malý krok pro člověka, ale velký skok pro nabíjení

Konektor Znaps je malý krok pro člověka, ale velký skok pro nabíjení

19. 7. 2015

Malý krok pro člověka, ale velký skok pro lidstvo. Všichni jsme to slyšeli už tolikrát. Někdy i ty malé věci mohou být velkým přínosem. Jako třeba magnetická mobilní nabíječka Znaps. Díky ní už totiž nikdy nebudete zápasit s konektorem, který prostě nechce zalézt do vašeho telefonu (nebo jiného zařízení napájeného přes USB).

Znaps funguje jednoduše. Skládá se z malého konektoru, který zastrčíte do svého mobilního zařízení, a kablíku, Tyto dvě věci se spojí díky magnetům a to v jakékoliv poloze. Nehrozí tak, že musíte s kablíkem otáčet, abyste jej zasunuli. Prostě do sebe zapadnou. Část konektoru, která je zastrčená do mobilu (například do microUSB), je přitom tak malá, že klidně můžete používat i svůj mobilní kryt.


A zajímavá je i cena – Znaps je v předprodeji k dispozici za 11 dolarů včetně poštovného do celého světa. Za ty ušetřené nervy to zřejmě stojí. Ostatně, o zařízení je velký zájem. Autoři se rozhodli využít služeb crowdfundingového portálu Kickstarter, kde chtěli vybrat 120 tisíc dolarů. Za pár dní však získali přes 300 tisíc a další dolary stále naskakují.

Pokud vás Znaps zaujal, můžete jej podpořit zde. Konektor a adaptér pak mají být k dispozici v listopadu tohoto roku.

Čtěte také

Ve hře Crypto Rider se vozíte po grafech vývoje cen kryptoměn

Ve hře Crypto Rider se vozíte po grafech vývoje cen kryptoměn

Hra Včera

Nejprve pomalé stoupání z nuly až na dvacet tisíc a pak rychlý sešup na sedm. Graf vývoje ceny Bitcoinu připomíná horskou dráhu a ve...

Eminem uspořádal velkolepý AR koncert. Podívejte se!

Eminem uspořádal velkolepý AR koncert. Podívejte se!

Aplikace Včera

Kdysi se na koncertech rozsvěcovaly zapalovače, dnes z obecenstva svítí displeje a blesky mobilních telefonů. Mnozí muzikanti to vidí...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail