S oficiální Star Wars aplikací vás bude provázet Síla. Pokud jste z USA

S oficiální Star Wars aplikací vás bude provázet Síla. Pokud jste z USA

10. 7. 2015

Premiéra nových Hvězdných válek je stále daleko. Jak přesně, to vám řekne nová oficiální aplikace tohoto filmového univerza vzdáleného daleko předaleko. Nicméně aplikace pro Android toho nabízí mnohem více, než je jen počítadlo pozemských dnů, které zbývají do filmové premiéry.

Aplikace shlukuje všechny podstatné novinky, které se kolem Star Wars dějí. Nechybí nejnovější informace stejně jako videa a filmové upoutávky. Tím to ale nekončí, aplikace umožňuje tvořit animované gify nebo zasadí vaší selfie do nějaké ze slavných filmových scén.

Kromě toho je k dispozici minihra na trénování schopností rytířů řádu Jedi nebo možnost přehrávat si filmové zvuky. Zajímavá je i funkce rozšířené reality, kdy můžete v prostoru kolem sebe prozkoumávat postavy z filmů a kochat se jejich plně trojrozměrnými modely.

Jste fanoušek Hvězdných válek a rozbušilo se vám nadšením srdce? Teď vás zchladíme stejně, jako když Hana Sola zalili do karbonitu. Aplikace je totiž dostupná na Android a iOS a to pouze v Amarice.

Čtěte také

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Hra Před 12 hodinami

Harry Potter: Hogwarts Myster – první ze dvou oficiálních mobilních her naplánovaných na tento rok právě vyšla. Trailery nás...

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Různé Před 13 hodinami

Když Apple vyměnil na svých zařízeních emoji pistole za zelenou stříkací pistolku, vysloužil si od mnoha lidí posměch anebo rovnou...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail