Červencové Menu se potopilo za freediverkou Alenou Konečnou

Červencové Menu se potopilo za freediverkou Alenou Konečnou

5. 7. 2015

Jestli byste na něco měli čekat se zatajeným dechem, pak na naši červnovou digi brožuru. Tenhle měsíc jsme se totiž vůbec nešetřili a pro neuvěřitelné fotografie jedné vodnické dámy se potopili až úplně na dno. V živlu, který je jí vlastní, si tak můžete prohlédnout Alenu Konečnou, která jako první z českých freediverek na jeden nádech pokořila hranici sta metrů. Pod hladinou už nasbírala tolik medailí, že by je klidně mohla použít jako závaží pro urychlení ponoru. Třeba v roce 2011 se do hlubin zanořila pro titul mistryně světa! A co nám o sobě prozradila? Čtěte v brožuře!

Že taky plavete rádi? Hlavně ve vodách internetu? Pak se vám na dovolené budou hodit datové balíčky na cesty, které pro vás máme. Zaplatíte s nimi jen to, co sami potvrdíte, takže se nemusíte bát, že byste nad vyúčtováním ztratili dech. V digi Menu se dočtete i o našem internetu bez drátu, který jsme nově zavedli k vám domů. Z dění na síti vám díky jeho rychlosti neuplave ani čudla, a ještě se nemusíte starat o žádné dráty.

Z oceánu aplikací jsme pro vás opět vylovili jen ty nejlepší kousky. Nakouknete s nimi do proslulých potápěčských lokalit, zameditujete si i posílíte motivaci. Samozřejmě jsme nezapomněli ani na recenzi – pod kryt jsme nahlédli smartphonu LG G4 od jihokorejského výrobce, který v nejmodernějších technologiích rozhodně neplave. A jestli vyhlížíte jiné chytré zařízení, inspirujte se v katalogu, i ten má na stránkách brožury své místo.

Aplikaci Menu stahujte zde!

Čtěte také

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Herní mobil Nubia Red Magic je chlazený vzduchem

Vychytávka Před 10 hodinami

Po Razeru a Xiaomi představila svůj herní telefon také čínská Nubia. Pro koho je určen poznáte na první pohled. Výstřední, agresivní...

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

God of War vyšel i na mobilu, ale nejedná se o hru

Aplikace 18. 4. 2018

Za pár dní putuje do obchodů nejnovější díl série God of War a už teď je jasné, že to bude hit. Aspoň tedy recenzenti nešetří...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail