Lidé podpořili outdoorovou mobilní baterku

Lidé podpořili outdoorovou mobilní baterku

27. 2. 2014

Chytré telefony zvládnou spoustu věcí, ale v jedné pořád mají co dohánět. Ano, myslíme jejich výdrž, přičemž jsme si již zvykli, že napájecí kabel taháme neustále při sobě. Jenže když vyrazíte do přírody, kde místo zásuvek narážíte na pařezy, jste i s kablíkem v háji. A právě v ten okamžik přichází vhod baterie Limefuel. Jedná se o akumulátor, který dokáže váš telefon nabít až desetkrát. S tím byste na horách už nějakou chvíli vydrželi.

Ostatně, on toho i samotný Limefuel zvládne hodně, jelikož je prachu, vodě i otřesům odolný. Akumulátor právě boduje na Kickstarteru, kde si za první dva dny kampaně našel tolik zájemců, že může jít rovnou do výroby. Vývojáři Limefuelu totiž potřebovali pouhých 30 tisíc dolarů, ale během necelých dvou dnů byli na padesáti. Teď budeme moci chatovat na Facebooku i když budeme zavalení lavinou.

Nicméně autoři Limefuel nejsou na Kickstarteru žádní nováčci. Již jednou tam zabodovali, když svůj baterkový byznys rozjížděli. Z požadovaných 30 tisíc dolarů bylo během měsíce 284 tisíc a s tím se dal již rozjet slušný byznys.

Čtěte také

V Duolingu se můžete učit klingonštinu, ale zatím jen na webu

V Duolingu se můžete učit klingonštinu, ale zatím jen na webu

Aplikace Před 17 hodinami

Po dlouhém betatestování se nabídka jazykových kurzů na Duolingu rozrostla o klingonštinu. Jazyk mimozemské rasy ze Star Treku vytvořený...

Velký update klávesnice SwiftKey! Gify, sdílení kalendáře a mnohem víc…

Velký update klávesnice SwiftKey! Gify, sdílení kalendáře a mnohem víc…

Aplikace 17. 3. 2018

Od té doby, co Microsoft pohltil tým stojící za klávesnicí SwiftKey, se toho moc nedělo. Žádné velké updaty, žádné velké...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail