Šílenost Kung Fury: podívejte se na film a stáhněte si hru

Šílenost Kung Fury: podívejte se na film a stáhněte si hru

14. 6. 2015

Pravidelně se na Applikacích věnujeme crowdfundingu, tedy projektům, které zaplatili obyčejní lide ze svých peněz. Proč? Prostě proto, že chtěli někomu pomoci ke splnění jeho snu, případně se jim projekt líbil a chtěli, aby něco takového vzniklo. V případě Kung Fury je to něco naprostá šílený snímek Kung Fury. Jeho stopáž sice jen těsně přesahuje 31 minut, ale šílených nápadů a akce je v něm tolik, že by se to vešlo hned do několika hollywoodských akčňáků. Drsný detektiv ovládající Kung-Fu bojuje s oživlými herními automaty, aby se nakonec utkal v minulosti se svou arci nemesis Kung Fuhrerem.


Automaty, náckové, dinosauři, seveerští bohové a kvalita jako z pořádně ohrané videokazety, to jsou všechno důvody, proč Kung Fury vidět, ačkoliv možná neoceníte všechny drobné nuance. Ostatně, je to pocta 80. letům se vším všudy. Film je navíc ke shlédnutí zcela zdarma, ačkoliv jej stále můžete podpořit vlastními penězi. Třeba tím, že si koupíte jednu vlastní kopii, na kopii, na kterou se budete koukat pořád dokola. A proč o tomhle píšeme na Applikacích? Společně s filmem totiž také vyšla mobilní hra. A ta je podobně ujetá jako snímek samotný!


S detektivem Furym musíte vyčistit ulice Miami v roce 1985 od všeho zlého. To samozřejmě znamená mlácení nacistů, oživlých automatů a vůbec všeho, co se k vám přiblíží na vzdálenost opičího kopu. Hra se ovládá jednoduše – prostě jenom mlátíte kolem sebe, přičemž je cílem bojovat co možná nejdéle. Ačkoliv jenom ťukáte do displeje doprava nebo doleva, sám Fury má celkem pestrý repertoár útoků, které se navíc mění podle toho, do koho zrovna mlátí. Ani hře pak nechýbí retro grafika a hlavně obraz deformovaný tak, jak to zvládnou jenom staré videoherní automaty. Mobilní hra Kung Fury: Street Rage je ke stažení zdarma, ale s reklamou, a to na Android a iOS.

Hru Kung Fury stahujte zde!

Čtěte také

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Hra Před 10 hodinami

Harry Potter: Hogwarts Myster – první ze dvou oficiálních mobilních her naplánovaných na tento rok právě vyšla. Trailery nás...

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Různé Před 11 hodinami

Když Apple vyměnil na svých zařízeních emoji pistole za zelenou stříkací pistolku, vysloužil si od mnoha lidí posměch anebo rovnou...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail