Chytrá vychytávka pro lepší sex vám změří výkonnost v posteli i spálené kalorie

Chytrá vychytávka pro lepší sex vám změří výkonnost v posteli i spálené kalorie

17. 6. 2015

Opakovaně tady píšeme o chytrých náramcích, hodinkách, řada přišla už i na talíře, láhve nebo ponožky. To samozřejmě znamená, že existují i chytré sexuální pomůcky. Jednou z nich je například Lovely, což je kroužek na penis, který by měl zlepšit zážitky ze sexu oběma partnerům. A samozřejmě, chytrý je proto, protože vám přes mobilní aplikaci řekne podrobné statistiky o výkonu, který jste včera v noci předvedli. Díky Lovely můžete sledovat spálené kalorie, rychlost, případně vám aplikace doporučí nějaké nové polohy.
 


Samotný kroužek je vyrobený ze silikonu, takže se přizpůsobí téměř každé velikosti, vy si jenom musíte zvolit vhodnout barvu. Celý projekt je pak ve fázi sbírání peněz – k tomu autoři používají webové stránky IndieGoGo. Chtějí od dobrovolných dárců získat 95 tisíc dolarů, aby se Lovely stalo skutečností. Na oplátku nabízí možnost získat kroužek se slevou a to za cenu 129 dolarů (pokud se dostane do prodeje, vyjde na 169 dolarů) a to včetně poštovného do celého světa. Pokud vás projekt zaujal, můžete jej podpořit zde.

Případně můžete věnovat ještě pozornost další sexuální pomůcce – sadě vibrátorů pro ženy Whoop.de.doo. Ty v sobě sice nemají žádné chytré technologie, ale stojí za nimi česká designérka Anna Marešová. Jejím cílem bylo udělat sexuální pomůcky takové, aby přinášely uspokojení pro tělo i pro lidské oko.

Čtěte také

Ve hře Crypto Rider se vozíte po grafech vývoje cen kryptoměn

Ve hře Crypto Rider se vozíte po grafech vývoje cen kryptoměn

Hra Včera

Nejprve pomalé stoupání z nuly až na dvacet tisíc a pak rychlý sešup na sedm. Graf vývoje ceny Bitcoinu připomíná horskou dráhu a ve...

Eminem uspořádal velkolepý AR koncert. Podívejte se!

Eminem uspořádal velkolepý AR koncert. Podívejte se!

Aplikace Včera

Kdysi se na koncertech rozsvěcovaly zapalovače, dnes z obecenstva svítí displeje a blesky mobilních telefonů. Mnozí muzikanti to vidí...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail