Tahle chytrá láhev se rozsvítí vždy, když máte doplnit tekutiny

Tahle chytrá láhev se rozsvítí vždy, když máte doplnit tekutiny

15. 6. 2015

HidrateMe je chytrá láhev, která sleduje váš pitný režim. Pokud nepijete pravidelně nebo málo, láhev se sama rozsvítí, aby vám dala najevo, že je čas se napít. HidrateMe se dokáže spojit s aplikací ve vašem mobilním telefonu. V rámci té zadáte základní informace o sobě, na jejichž základě aplikace vygeneruje ideální pitný režim. Aplikace navíc dokáže spolupracovat s chytrými náramky či fitness trackery, takže dokáže příjem vody upravit podle vaší fyzické aktivity.


Samotná láhev má v sobě baterku, která vydrží zhruba rok a nemusíte se jí bát dát do myčky. HidrateMe pak pojme 710 mililitrů tekutiny a vyjde vás na 60 dolarů. Autoři projektu sekli se svojí prací, aby mohli svůj projekt realizovat. Nicméně, aby vše dopadlo úspěchem, potřebují peníze – ty vybírají přes server Kickstarter.com. Původní požadovaná částka byla 35 tisíc dolarů, nicméně v době psaní článku měl projekt již přes dvojnásobek.

Pokud chcete HidrateMe podpořit, můžete tak učinit zde. Aplikace na sledování pitného režimu a hlavně důležitost pravidelného pití (vody) jsme řešili i v Applikacích. Podívejte se například na tento rozhovor s dietologem Petrem Havlíčkem.


Čtěte také

Ve hře Crypto Rider se vozíte po grafech vývoje cen kryptoměn

Ve hře Crypto Rider se vozíte po grafech vývoje cen kryptoměn

Hra Včera

Nejprve pomalé stoupání z nuly až na dvacet tisíc a pak rychlý sešup na sedm. Graf vývoje ceny Bitcoinu připomíná horskou dráhu a ve...

Eminem uspořádal velkolepý AR koncert. Podívejte se!

Eminem uspořádal velkolepý AR koncert. Podívejte se!

Aplikace Včera

Kdysi se na koncertech rozsvěcovaly zapalovače, dnes z obecenstva svítí displeje a blesky mobilních telefonů. Mnozí muzikanti to vidí...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail