Poznámky jinak a lépe: T-Mobile přináší českou verzi SimpleMind

Poznámky jinak a lépe: T-Mobile přináší českou verzi SimpleMind

3. 6. 2015

Pokud jdete na nákup, napíšete si seznam potravin, co chcete koupit. Hezky pod sebe. Co když ale potřebujete řešit problém, který je trochu složitější? A prosté napsání pod sebe nestačí? V tomhle případě vám pomůže něco, čemu se přezdívá myšlenková mapa. Prostě si do prostoru nakreslíte bubliny, které zastupují jednotlivé položky, a ty propojíte nebo doplníte dalšími podrobnostmi - bublinkami. Výsledkem je tak logický strom, kde hned vidíte, co je důležité a z jakých věcí či úkonů se to skládá.

S kreslením myšlenkových map vám pak pomůže aplikace SimpleMind. Jde o populární nástroj, s nímž se dají nápady zaznamenávat velmi jednoduše přímo na mobilu či tabletu. Možnosti nastavení jsou ale velmi podrobné a pokud jste neuměli anglicky, mohli jste se v aplikaci ztratit. To byl jeden z hlavních důvodů, proč se T-Mobile postaral o českou lokalizaci aplikace – SimpleMind tak může používat naprosto každý! A navíc, počínaje dneškem je na Android k dispozici prémiová verze se slevou 30 %. Akce potrvá 14 dní, tedy až do 15. 6. 2015.

Díky SimpleMind můžete tvořit myšlenkové mapy, shlukovat je do adresářů, případně sdílet s ostatními či na svá cloudová úložiště (například Dropbox). Práce na dotykovém displeji je přitom naprosto intuitivní a v menu můžete nastavit velikost fontů, jejich zarovnání nebo barevnost jednotlivých bublin. Zkuste tedy svoje myšlenky zaznamenávat jinak a efektivněji. Lepší příležitost na stažení aplikace SimpleMind již nebude. Kromě Androidu je aplikace dostupná i na iOS. Sleva se týká jen Androidu.

Aplikaci SimpleMind stahujte zde!

Čtěte také

Fitbit Ace je chytrý náramek, který motivuje děti k pohybu

Fitbit Ace je chytrý náramek, který motivuje děti k pohybu

Vychytávka 14. 3. 2018

Kromě hodinek Versa představil Fitbit také nový chytrý náramek s názvem Ace. Vypadá jako Alta, akorát je o něco menší, barevnější...

Fitbit Versa jsou stylové chytré hodinky za příznivou cenu

Fitbit Versa jsou stylové chytré hodinky za příznivou cenu

IoT Vychytávka 13. 3. 2018

Konkurence Apple Watch? To by se dalo prohlásit o hodinkách Fitbit Ionic, ale nové Fitbit Versa cílí spíše na méně náročné zákazníky....

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail