Časopis Applikace na prodejnách T-Mobile

Časopis Applikace na prodejnách T-Mobile

12. 12. 2013

Kromě televizního pořadu děláme pro fanoušky mobilních zařízení a aplikací i stejnojmený čtvrtletník. Na 52 stranách najdete všechno, co vás o aplikacích zajímá. V aktuálním čísle tak došlo na bilancování a hlavním tématem je 100 nejlepších aplikací, které by vám neměly chybět. Nemusíte je mít v telefonu úplně všechny, ale část určitě.

Kromě toho rozebereme důležité funkce, na které svůj smartfoun či tablet využíváte - focení, sportování i poslech muziky. K tomu si přidejte rozhovory s vývojáři veleúspěšných her Samorost a Machinárium nebo dramatické příběhy zrodu aplikací, které nyní vydělávají miliony, ale své autory málem přivedly na mizinu.

A to nejlepší na tom je, že je Applikace zcela zdarma. Díky partneství s T-Mobile získáte časopis na každé jeho prodejně a nemusíte za něj utratit ani korunu!

Čtěte také

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Harry Potter se dočkal nové mobilní hry. Bohužel…

Hra Včera

Harry Potter: Hogwarts Myster – první ze dvou oficiálních mobilních her naplánovaných na tento rok právě vyšla. Trailery nás...

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Google vyměnil emoji revolveru za stříkací pistolku

Různé Včera

Když Apple vyměnil na svých zařízeních emoji pistole za zelenou stříkací pistolku, vysloužil si od mnoha lidí posměch anebo rovnou...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail