V Česku startuje prodej fitness náramku HONOR Band 7

Březen je první jarní měsíc. A jaro znamená i více pohybu venku. Právě do tohoto období, kdy řada mladých i starších uživatelů začíná zvyšovat svou sportovní aktivitu, přichází společnost HONOR se sedmou generací svého fitness náramku HONOR Band 7.

HONOR Band 7 svým majitelům nabídne měření celkem 96 různých sportovních aktivit a nově využívá dedikovanou aplikaci HONOR Health. Náramek oproti předchozí generaci disponuje větším AMOLED displejem, výdrží baterie 14 dní a funkcemi přesného měření a zaznamenávání srdečního tepu, spánku, stresu a dalších zdravotních dat s využitím AI (umělé inteligence).

AI pomůže sledovat váš zdravotní stav

HONOR Band 7 dokáže s pomocí technologie umělé inteligence pomáhat jeho uživatelům starat se o své zdraví. Přesně měří a zaznamenává srdeční tep, spánek, stres a další zdravotní data. Ta pak převádí do podoby doporučených cvičení a kurzů, které mohou dále zlepšit kvalitu života.

Náramek HONOR Band 7 také umožňuje nepřetržité sledování srdečního tepu 3 . Díky profesionálním optickým senzorům a využití umělé inteligence je sledování srdečního tepu mnohem přesnější a poskytuje spotřebitelům data v reálném čase.

HONOR Band 7 obsahuje funkce pro celodenní sledování okysličení krve 4 a může tak nositele upozornit zavibrováním, pokud hodnoty klesnou příliš nízko. Tato hodnota ukazuje, jak dobře se kyslík šíří v celém těle. To je prospěšné nejen při cvičení, kdy tento parametr říká, jak tělo zvládá například náročný trénink nebo dlouhý výšlap, ale i při spánku. Kvalitu spánku pomáhá sledovat i funkce Professional Sleep Tracker 5 , který přesně zaznamenává potřebná data.

Pro větší komfort nabízí náramek HONOR Band 7 nadstandardní výdrž baterie. Při typickém používání vydrží hodinky až dva týdny 12 a při intenzivním používání až 10 dní 13 , takže jsou vhodné na obchodní cesty i dovolené. Díky možnosti rychlo nabíjení zvládne HONOR Band 7 až dva dny používání za pouhých pět minut dobíjení.

V České republice startuje jeho prodej za atraktivní cenu 1 299 Kč.