Vedoucí pracovník Samsungu odhaluje dobu vydání nových vlajek

Začátkem listopadu jsme psali o možném datu vydání nových vlajkových lodí od jihokorejského Samsungu. Zdroj tehdy uváděl, že bychom se řady Galaxy S23 měli dočkat již v prvním únorovém týdnu, což je znovu dříve, než bývalo obvyklé. Tyto informace nyní potvrzuje další zdroj.

Deník Korea JoongAng Daily cituje nejmenovaného vedoucího pracovníka samotného Samsungu, podle nějž budou začátkem února tyto telefony představeny ve Spojených státech amerických, a to v rámci tradiční akce Galaxy Unpacked.

V současné době je snad už více než pravděpodobné, že telefony Galaxy S23 Ultra budou mít pod kapotou čipset Snapdragon 8 Gen 2, který americká společnost Qualcomm nedávno představila. Údajně by dokonce mohly nabídnout jeho speciální verzi, která běží na vyšších frekvencích, a tak je ještě o něco rychlejší. Oproti minulé generaci se prý zlepší i fotoaparáty. Samsung bude zákazníky lákat na 200Mpx kameru a kvalitnější teleobjektiv.

Konkrétní informace o tom, kolik budou telefony stát, bohužel nemáme, ale očekává se, že ve srovnání s minulou generací si budeme muset připlatit o něco víc, a to kvůli inflaci.

Zdroje: Korea JoongAng Daily