Do Evropy míří chytré hodinky Realme Watch 3 Pro

Už začátkem září byly na indickém trhu dostupné chytré hodinky Realme Watch 3 Pro, které lákají na pěknou výbavu za slušnou cenu, ale k nám do Evropy se teprve dostanou. Už nyní ale známe cenu a musíme říct, že je stále poměrně přívětivá.

Prvně ale hovořme o tom, co mohou hodinky nabídnout, ať později nekupujeme zajíce v pytli. Realme Watch 3 Pro disponují 1,78palcovým AMOLED displejem s rozlišením 448x368 pixelů a maximální jasností 500 nitů, díky čemuž by měl být obraz pěkně viditelný i na slunci. Domovskou obrazovku si můžete zkrášlit jedním z více než stovky ciferníků.

Jednou z klíčových vychytávek těchto hodinek je podpora Bluetooth volání, které je navíc obohaceno o speciální odhlučnění, jež zajišťuje umělá inteligence. V rušných ulicích velkoměsta by tak mohl být váš hlas ve sluchátku kamaráda, rodinného příslušníka či kohokoliv jiného o něco čistší.

Realme Watch 3 Pro jsou vybaveny 345mAh baterií, jež by měla vydržet až 10 dní při normálním používání.  Jednou z dalších technologií, kterými jsou hodinky vybaveny, je GPS, a pokud tedy budete hodně sportovat a používat právě tuto vychytávku pro zaznamenání konkrétní polohy, můžete se výdrž o něco snížit.

Hodinky se budou v Evropě údajně prodávat za 89,99 eura, což je v přepočtu necelých 2 200 korun.

Zdroje: Appuals