OnePlus Nord Watch potěší výbavou a nízkou cenovkou

Čínská společnost OnePlus představila chytré hodinky Nord Watch, které nabízejí pěkné specifikace za vynikající cenu. Už dříve na ně výrobce lákal prostřednictvím webových stránek, ale moc detailů a obrázků nám tehdy neodhalil. Nyní se to ale mění.

OnePlus Nord Watch se pyšní velkým obdélníkovým displejem, jehož úhlopříčka měří 1,78 palce. Obnovovací frekvence je 60 Hz, což stále není u některých hodinek standardem. Maximální jas činí krásných 500 nitů.

Milovníci fyzických aktivit určitě ocení 105 sportovních režimů, které se dají manuálně spustit a hodinky následně měří výkony uživatele. Automaticky dokonce dokáží zaznamenávat chůzi a běh. Samozřejmě nechybí měření srdečního tepu, OnePlus Nord Watch ale umí sledovat i stres, spánek, množství kyslíku v krvi nebo menstruační cyklus. Při běžném používání vydrží hodinky 10 dní na jedno nabití.

V současné době u nás hodinky nekoupíme, v Indii se ale zatím prodávají za 4 999 rupií, tedy 1 500 Kč. Později ale mají zdražit na 6 999 rupií, což je v přepočtu 2 150 korun.