Objevte bohaté zvukové a vizuální zážitky s moto e22

Společnost Motorola představuje novinky ve svém portfoliu. Smartphony moto e22 a moto e22i přinášejí vícerozměrný zvukový zážitek díky stereo reproduktorům s podporou Dolby Atmos, a to poprvé v rodině moto e.

„Vychutnejte si hraní her či zhlédnutí videí na větším 6,5palcovém HD+ displeji s 90 Hz obnovovací frekvencí, která při zapnutém automatickém režimu upravuje obnovovací frekvenci obrazovky, aby poskytla nejlepší zážitek ze sledování a zároveň optimalizovala výdrž baterie. Můžete se také rozloučit s hesly a přivítat okamžitý přístup díky čtečce otisků prstů na boku zařízení, která okamžitě odemkne chytrý telefon jediným dotykem,“ láká společnost Motorola v tiskové zprávě.

Své nejlepší záběry můžete pořídit také pomocí 16MPx fotoaparátu s umělou inteligencí, který je vybaven přesným snímačem hloubky a předním fotoaparátem na fotografie selfie připravené přímo pro vložení na sociální sítě. Se svou fotografickou zručností můžete dokonce experimentovat prostřednictvím funkce Dual Capture, která vám umožní pořizovat fotografie nebo videa pomocí předního a zadního fotoaparátu současně.

Do chytrého telefonu se dostanete okamžitým odemknutím pomocí čtečky otisků prstů na boční straně zařízení nebo pohledem do předního fotoaparátu. Funkce Power Touch vám umožní bezproblémovou navigaci v zařízení dvojitým poklepáním na čtečku otisků prstů. Tím se dostanete ke zkratkám aplikací včetně přímé cesty domů v Mapách Google, skenování čárových kódů atd.

Chytrý telefon moto e22 bude v České republice dostupný ve verzi 3 GB/32 GB Astro Black za cenu 3490 Kč od konce září. Moto e22i se u nás prodávat nebude, proto se mu v článku blíže nevěnujeme.

Zdroje: Tisková zpráva