Čím potěší Honor Tablet 8?

Společnost Honor vydala svůj nový tablet s označením Tablet 8. Jde o poměrně levné zařízení, které však přesto potěší svojí výbavou. Pro grafickou práci či náročné hraní tak nebude zrovna ideální, ale studenti středních či vysokých škol by jej mohli ocenit.

Uvnitř se nachází osmijádrový čipset Snapdragon 680, který na výkon dnešních vlajkových lodí nedosáhne. Potěší vás ale 2K LCD displej o velikosti 12 palců, který dokáže zobrazit více než miliardu barev. Pyšní se navíc nízkým obsahem modrého světla a certifikací ochrany očí.

Velkou radost dělá i baterie, chlubí se totiž 7250mAh kapacitou. Honor Tab 8 bude díky tomu možné používat opravdu dlouho. Pro práci jsou užitečné i některé funkce nástavby Magic UI 6.1, disponuje třeba podporou spolupráce na více obrazovkách a na jeden displej se vám vejde více aplikací současně.

Honor Tablet 8 se v Číně prodává ve třech různých variantách, které se liší kapacitou operační paměti. Za 4 GB RAM a 128 GB na úložišti zaplatíte v přepočtu 5 300 Kč, 6 GB RAM a 128 GB místa vás poté vyjde na v přepočtu 6 400 Kč. Varianta s 8 GB RAM vás bude stát v přepočtu 7 100 Kč.