Samsung Galaxy F13 potěší hlavně nadprůměrnou kapacitou baterie

Samsung představil chytrý telefon Galaxy F13, který je zajímavý hlavně svou kapacitou baterie a poměrně nízkou cenovkou. Prvně bude k dostání pouze v Indii, stejně jako spousta jiných smartphonů, a tamní obyvatelé si jej budou moci zakoupit už 29. června.

Nejprve si nadcházející kousek od jihokorejské společnosti popíšeme zvenku. Přední stranu pokrývá 6,6palcový LCD displej s rozlišením FullHD+, v jeho horní části se nachází výřez na selfie kameru.

Proti pádům displej ochrání Gorilla Glass 5. Na zadní straně vyčnívají tři kamery, hlavní je 50megapixelová a doprovázejí ji 5megapixelová ultra širokoúhlá kamera a 2megapixelová hloubková kamera.

Galaxy F13 bude pohánět čipset Exynos 850, výrobce slibuje jeho dobré schopnosti multitaskingu. K tomu se bude mimo jiné hodit i operační paměť o maximální velikosti 8 GB. Samozřejmě nechybí odemykání pomocí otisků prstu nebo obličeje. Zlatým hřebem je 6000mAh baterie, což je opravdu silný nadprůměr.

Nový telefon se bude prodávat ve dvou variantách, ta se 64 GB interního úložiště vás vyjde na v přepočtu 3 600 Kč, zatímco verze se 128 GB interního úložiště na v přepočtu 3 900 Kč. Jestli k nám dorazí, můžeme se těšit na barvy Waterfall Blue (modrá), Nightsky Green (zelená) a Sunrise Copper (růžová).

Zdroje: gsmarena