Sluchátka Audio-Technica útočí na konkurenci výdrží baterie

Pokud si potrpíte na kvalitní špunty, tak jsou tady bezdrátová sluchátka Audio-Technica (ATH-CKS50TW), které se dle společnosti chlubí působivou výdrží baterie. Přehrávat zvuk mají vydržet až 20 hodin, 15 hodin při použití funkce aktivního potlačení hluku. S nabíjecím pouzdrem může výdrž baterie podle firmy Audio-Technica dosáhnout až 50 hodin.

Cena sluchátek byla stanovena na 169 eur (cca 4200 Kč) a cenově podobnou konkurenci chtějí roznést na kopytech právě výdrží baterie. Pro srovnání, Beats Fit Pro nabízejí šest hodin nepřetržitého přehrávání s potlačením šumu, zatímco sluchátka Galaxy Buds Pro od Samsungu a WF-1000XM4 od Sony slibují pět hodin přehrávání. Sluchátka Apple AirPods Pro nabízejí nejkratší uvedenou dobu přehrávání z celé skupiny, a to 4,5 hodiny se zapnutým potlačením hluku.

ATH-CKS50TW disponují také funkcí rychlého potlačení hluku, kdy dojde k zesílení vnějších zvuků a zároveň snížení hlasitosti hudby, abyste slyšeli okolí, například když s vámi někdo mluví. Potěší rovněž podpora prostorového zvuku přes technologii Sony 360 Reality Audio.

Zdroje: The Verge