Pankrác se vrací ve hře Polda 2 Remástr

Podpora českých a slovenských fanoušků je v případě série Polda obrovská. Na regulérní sedmý díl se vybralo 1 437 011 Kč a hra úspěšně vyšla na počítače, Android a iOS. Nyní stejnou cestou kráčí moderní předělávka kultovního druhého dílu.

Studio Zima Software ji nazvalo Polda 2 Remástr a na počítače vyjde už 12. prosince letošního roku. Někdy během příštího roku by pak hra měla zamířit také na chytré telefony a tablety s operačními systémy Android a iOS.

TIP: Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování.

Na Polda 2 Remástr se od hráčů vybralo 1 825 179 Kč. Vývojáři chtějí, aby Polda 2 odpovídal dnešním standardu. Z původního rozlišení 640x480 má být širokoúhlé 4K rozlišení, což si vyžádalo překreslit všechna pozadí a všechny animace udělat znovu. Příběh zůstává stejný a stejný bude také dabing.

Později se hráči mohou těšit na přídavek, jenž propojí druhý a třetí díl. Máme se v něm dozvědět o tom, jak se Pankrác stal soukromým detektivem.