Přes 44 milionů hráčů hrálo Fortnite!

Fortnite láme rekordy. Velice populární bezplatná battle royale akce o víkendu přilákala více než 44 milionů hráčů. Ti čekali ve frontě na připojení na server, aby si mohli zahrát na staré mapě, která šílenství jménem Fortnite začala.

Za vše může sezóna OG, která byla spuštěna v pátek 3. listopadu a potrvá do 2. prosince. Hráče láká na výlet do minulosti s návratem původní podoby ostrova, konkrétně z páté sezóny první kapitoly.

TIP: Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování.

To znamená, že hráči si v nadcházejících dnech užijí i další obsah, například nákupní vozíky, ATK, útočnou pušku, pumpovací brokovnici a další vybavení dostupné v režimech Battle Royale i Zero Build.

Společnost Epic Games, která za Fortnite stojí, může ještě těšit, že v jeden moment hru hrálo 6 172 463 hráčů. V sobotu bylo rovněž zaznamenáno 102 milionů odehraných hodin. To jsou neuvěřitelná čísla.