Vybíráme nejzajímavější závodní hry pro mobily

Když si otevřete Google Play Store nebo App Store, tak jste zavaleni zajímavými i méně zajímavými hrami. V redakci jsme podnikli cestu do útrob těchto dvou obchodů a vybrali pro vás podle nás nejzajímavější závodní hry pro Android a iOS.

Asphalt 9: Legends je arkádová závodní hra, která nabízí propracovanou grafiku a rychlou akci. Hráči mohou soutěžit ve více než 50 autech na různých tratích po celém světě.

Real Racing 3 se zaměřuje na realistické simulace závodů a nabízí nádhernou grafiku a řadu reálných vozů a tratí, včetně F1.

Need for Speed: Most Wanted je mobilní verze známé závodní série od Electronic Arts. Přináší výzvu a závodění s policií.

CSR Racing 2 se zaměřuje na závody dragsterů a přináší skvělou grafiku a možnost vylepšovat a přizpůsobit svá auta.

Beach Buggy Racing je arkádová terénní závodní hra s exotickými tratěmi a různými power-upy.

Mario Kart Tour je oficiální mobilní verze oblíbené série Mario Kart od Nintenda s ikonickými postavami ze světa Maria a známými tratěmi.

Hill Climb Racing 2 je jednoduchá, ale návyková závodní hra, ve které hráči řídí různá vozidla přes kopce a údolí.

Riptide GP: Renegade je závodní hra se zaměřením na vodní stroje s futuristickými tratěmi a triky.

Gear.Club kombinuje závodění s správou týmu a umožňuje hráčům vyvíjet a vylepšovat svá vozidla.

Horizon Chase se inspiruje klasickými arkádovými závodními hrami z 80. a 90. let a nabízí zábavný retro zážitek. Na iOS je dostupný druhý díl.

TIP: Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování.