Bude Company of Heroes podporovat hraní na ovladači?

Původní Company of Heroes se jako Company of Heroes Collection dostane na Nintendo Switch, kde bude podporovat hraní přes ovladač, a tak se nabízí otázka, zda nebudou aktualizované verze pro Android a iOS, aby také podporovali ovladače.

Pokud byste si chtěli zahrát Company of Heroes na chytrém telefonu/tabletu, ale vadí vám dotykové ovládání, tak vás nepotěšíme. Společnost Feral Interactive, jež má převod legendární strategie v reálném čase, která je zasazena do období druhé světové války, na starost pro Switch a vytvořila také mobilní verze, neplánuje zavést tuto podporu.

TIP: Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování.

Důvodem je složitost. Změna by vyžadovala zásadní přepracování uživatelského rozhraní. Verze pro Android a iOS byly vytvořeny pro dotykové ovládání a ovládání myší a klávesnicí. Naopak u verze pro Switch se od základu počítá s hraním na ovladači.

Škoda. Company of Heroes Collection na Nintendo Switch vyjde během podzimu a obsáhne rozšíření Opposing Fronts a Tales of Valor.