Starfield nyní vychází v předběžném přístupu po celém světě

Starfield, první nový svět po více než 25 letech od Bethesda Game Studios, oceňovaných tvůrců her The Elder Scrolls V: Skyrim a Fallout 4, je právě dostupný v předběžném přístupu po celém světě na Xbox Series X|S a PC. V tomto RPG nové generace zasazeném mezi hvězdy si vytvoříte libovolnou postavu a s jedinečnou svobodou se vydáte na epickou cestu za odpovědí na největší záhadu lidstva.

Starfield vyjde pro všechny 6. září na Xbox Series X|S a PC. Hráči si mohou hru stále předobjednat nebo hrát v den vydání díky Game Passu. Hráči mají stále čas předobjednat si Premium Edition a získat tak až pětidenní předčasný přístup ke hře podle data vydání a podle možných výpadků a příslušných rozdílů v časovém pásmu.

Soundtrack ke Starfieldu, o který se postarali Bethesda Game Studios a skladatel Inon Zur, dnes navíc vychází na Spotify, Apple Music, Amazon Music a další streamovací služby. Od okamžiku, kdy hra začíná hlavním motivem „Into The Starfield“, až po závěrečné tóny „A Home in the Galaxy“, ztělesňují skladby ze hry Starfield atmosféru průzkumu, tajemství a vesmírných divů.