Bláznivější GTA, Saints Row, na cestě do PS Plus

Sony Interactive Entertainment trojici her, které budou dostupné v PlayStation Plus v září letošního roku, teprve představí. Známý leaker Billbil-kun však společnosti opět vypálil rybník a tvrdí, že předplatitelé si digitální knihovničku budou moci rozšířit o Saints Row.

Saints Row je městská akce ve stylu velmi úspěšné gangsterské akce Grand Theft Auto od Rockstar Games. Rozdíl je v tom, že Saints Row se nebere tolik vážně a dělá si ze všeho spíše legraci. Pěkným bonusem je přítomnost českých titulků.

Saints Row vyšlo 23. srpna minulého roku a je dostupné na PC, PLayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 a Xbox Series X/S.

Vítá vás Santo Ileso, živoucí fiktivní město v srdci amerického jihozápadu. Ve světě plném zločinu, kde nemilosrdné frakce bojují o moc, se skupinka mladých přátel snaží rozjet vlastní zločinecký podnik, dostat se na vrchol a proslavit se na vlastní pěst. Jakožto budoucí Šéf založíte Svaté a vyrazíte do boje proti Los Panteros, Idolům a Marshallům, zatímco budete budovat své impérium na ulicích Santa Ilesa a soupeřit o kontrolu nad městem. Saints Row je vlastně příběh o start-upové firmě – akorát že náplní práce Svatých je zločin.

Zdroje: Dealabs