Tohle jsou nejoblíbenější mobilní hry na Google Play

Na Google Play můžete najít spoustu her různorodých žánrů, které se těší velkému zájmu hráčů. My jsme pro vás vybrali 8 titulů, o nichž se nejvíce mluví. Najdete mezi nimi pochopitelně Pokémon GO, Among Us, Candy Crush Saga nebo Minecraft.

Pokémon GO: Tato hra založená na světě Pokémonů využívá rozšířené reality a umožňuje hráčům chytat, trénovat a bojovat s Pokémony ve skutečném světě.

PUBG Mobile: Tato hra je mobilní verzí populárního battle royale titulu PlayerUnknown's Battlegrounds. Hráči se spouštějí na ostrově, kde se snaží přežít a porazit všechny ostatní hráče.

Among Us: Tato hra s multiplayerovým režimem se stala obrovským hitem. Hráči se nacházejí na vesmírné lodi a musí spolupracovat na opravě a údržbě, zatímco mezi nimi je jeden nebo více podvodníků, kteří se snaží vraždit a sabotovat.

Clash Royale: Taktická karetní hra, kde hráči sestavují decky karet obsahující postavy a schopnosti a bojují proti soupeřům v reálném čase.

Candy Crush Saga: Tato hra závislosti na zápasu tří je jednou z nejpopulárnějších her vůbec. Hráči kombinují bonbóny ve stejných barvách a splňují různé úkoly.

TIP: Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování.

Subway Surfers: Nekonečný běhový titul, ve kterém hráči unikají před strážníkem po kolejích metra a sbírají mince a power-upy.

Garena Free Fire: Battle royale hra podobná PUBG Mobile, ve které hráči soupeří na ostrově, hledají zbraně a snaží se přežít jako poslední hráč v živém.

Minecraft: Mobilní verze populárního sandboxového stavebního a dobrodružného titulu. Hráči mohou tvořit, objevovat a přežívat v otevřeném světě.