Vyšla nová hra ze světa Pána prstenů

Fanoušci Pána prstenů se mohou radovat. Venku je další hra z jejich oblíbeného světa, nevypadá špatně a první názory jsou nadšené. Řeč je o tahovém RPG (hra na hrdiny) a strategii jménem The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth.

Samozřejmě hra vychází ze slavného díla J. R. R. Tolkiena a nabízí vám možnost objevit nový příběh. Odehrává se ve Středozemi, kde byl nalezen nový Prsten moci a je na vás, aby se rozhodli, co s ním chcete udělat. To je ideální příležitost vytvořit týmy různých ikonických postav s vlastními jedinečnými schopnostmi, jako je Frodo nebo Éowyn. Hrdiny můžete dále vylepšovat.

Svůj tým vyšlete do tahových soubojů proti skřetům, trollům, orkům nebo dokonce nazgûlům. Tedy v případě, že budete hrát PvE, tedy souboje proti jiným hráčům. Ve hře je totiž také PvP, souboje proti jiným hráčům, kde strategie má ještě větší vliv.

TIP: Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování.

The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth najdete zdarma na Google Play a App Store. Postupně má být do hry přidáván nový obsah v podobě postav, dočasných událostí a dalších příběhů.