Zahrajte si War Thunder na mobilu

Rozsáhlé souboje vojenských vozidel jsou nyní celosvětově dostupné přímo na vašich mobilních telefonech! Začalo totiž otevřené beta testování hry War Thunder Mobile pro zařízení s operačním systémem Android.

War Thunder Mobile nabízí žhavé tankové a námořní bitvy s podporou letectva, kterých se může zúčastnit až 20 hráčů v každé bitvě. Společnost Gaijin Entertainment tvrdí, že jde o skutečný zážitek bojů hry War Thunder z PC a konzolí, a to bez kompromisů.

TIP: Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování.

„V jedné bitvě mohou mobilní hráči pocítit jak sílu těžkého tanku prorážejícího zdi a stromy, tak setrvačnost 50 000tunového křižníku a adrenalin v rychlém a obratném souboji stíhačky pronásledující nepřátelský bombardér,“ lákají na War Thunder Mobile.

Pokud si právě tohle chcete zahrát, tak War Thunder Mobile stáhnete bezplatně z oficiálních stránek hry zde. Na Google Play a pro iOS bude hra dostupná později.