Hit Subway Surfers oslavuje 4 miliardy stažení!

Tak tohle je něco. V kodaňské společnosti SYBO se oslavuje. Hit Subway Surfers dosáhl na neuvěřitelné 4 miliardy stažení za téměř 11 let od svého spuštění.

To ale není všechno. Hra se totiž může pochlubit také průměrem více než 20 milionů aktivních hráčů denně. Není tak divu, že jde o jednu z nejpopulárnější automaticky běžících her.

„Jsme pyšní na náš tým SYBO, že jsme dosáhli tohoto milníku 4 miliard stažení, a jsme vděční naší globální komunitě surfařů, kteří zůstali hře po celou dobu věrní,“ říká Mathias Gredal Nørvig, generální ředitel společnosti SYBO.

TIP: Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování.

„Rok 2022 byl pro Subway Surfers klíčový, protože byl vyhlášen nejstahovanější mobilní hrou, a letos máme v plánu nabídnout fanouškům nové způsoby, jak se do této značky zapojit.“

Tak uvidíme, co budoucnost přinese. Každopádně, hru bezplatně stáhnete z Google Play Store pro Android a Apple App Store pro iOS.