Forza Horizon 5 čeká pořádné rallye

Během streamu Forza Horizon 5 Let’s ¡GO! studio Playground Games oznámilo, že ve Forze se od 29. března letošního roku objeví rallye závody v rámci rozšíření Forza Horizon 5 Rally Adventure, a to ve verzích pro konzole Xbox, PC s Windows a Steam a také na platformě Cloud Gaming (Beta), která umožňuje všem zahrát si Forzu Horizon 5 na chytrých telefonech a tabletech.

V pořadí druhé velké rozšíření Forza Horizon 5 Rally Adventure umožní hráčům prokázat jejich závodnické umění v šesti biomech včetně zcela nového regionu Sierra Nueva, kde se budou moct stát členy tří různých rallye týmů a účastnit se dosud nejvyššího počtu událostí v rámci všech rozšíření Horizonu.

TIP: Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování.

Kromě oblasti Sierra Nueva a nových závodních akcí se hráči mohou těšit na další premiérový obsah:

10 nových off-roadových aut včetně kompletně elektrického Fordu F-150 Lightning Platinum (2022) a Hooniganu Volkswagen Baja Beetle Class 5/1600 „Scumbug“ (1973).

Rozšířená nabídka předmětů v EventLabu s rallyovou tematikou jako jsou mj. bariéry s reklamami, vlajky a civilní auta.

Nová hudba z oblíbené stanice Epitaph Radio v hardrockovém rallye stylu.

Nové rallye součástky k úpravě aut na rallyové speciály včetně antilag systému zvyšujícího výkon motorů s turbodmychadlem.