Autoři Strongholdu vám umožní stát se Caesarem

Od autorů významných strategií Stronghold a Caesar přichází bezplatná historická MMO strategie Romans: Age of Caeser, ve kterém vám bude umožněno znovu vybudovat věčné město Řím a nechat se korunovat Caesarem.

„Rozšiřte svou vlastní římskou říši spolu s tisíci dalšími hráči online i v kooperaci. Shromažďujte zdroje, zřizujte obchodní cesty, rozvíjejte životně důležitou obranu a sestavujte mocné legie, zatímco získáváte věrné spojence nebo bojujete s nelítostnými nepřáteli ve strategických válkách a politických plánech. Stát se císařem znamená troufnout si na to, aby vaše jméno znala celá říše,“ uvádí Firefly Studios.

TIP: Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování.

Hra Romans: Age of Caeser byla před necelým rokem spuštěna na počítačích (přes Steam) a má smíšené recenze. Dalo by se říct, že moc hráčů si titulu nevšimlo. Uvidíme, zda verze pro mobily a tablety na tom bude lépe. Zatím byla zveřejněna v Austrálii, na Novém Zélandu a na Filipínách. Časem by se měla rozšířit do celého světa.