Civilization VI postupně obohatí zajímaví vůdci

Společnost Aspyr Media pro iOS verzi Civilization VI bude postupně přinášet nové dodatečné balíčky v rámci placeného Leader Passu. Během listopadu až března nadcházejícího roku se do oblíbené strategie dostane 18 nových vůdců.

V současné době vyšel první balíček. Popis jednotlivých balíčků níže pod videem.

Civilization VI je na zkoušku zdarma. Jinak se na App Store prodává za 249 Kč. Nedávno hra vyšla pro iPad. Platbu můžete hradit přes operátora. Více zde.

Balíček č. 1: Velcí vyjednavači

Vyzkoušejte si své diplomatické schopnosti s balíčkem Velcí vyjednavači, ve kterém najdete Abrahama Lincolna (Spojené státy), královnu Mbande Nzinga (Kongo) a sultána Saladina (Arábie).

Balíček č. 2: Velcí velitelé

Veďte svá vojska k vítězství s balíčkem Velcí vojevůdci, včetně Tokugawy (Japonsko), Nadera Šáha (Persie)*** a Sulejmana Nádherného (Osmanská říše) ****.

Balíček č. 3: Vládci Číny

Založte několik nových dynastií s balíčkem Vládci Číny, včetně Yongleho, sjednotitele Qin Shi Huanga a Wu Zetiana.

Balíček č. 4: Vládci Sahary

Navštivte znovu kolébku lidstva s vládci saharského balíčku, včetně Ramsese (Egypt), Kleopatry Ptolemaiovců (Egypt), krále Sundiaty Keity (Mali)****.

Balíček č. 5: Velcí stavitelé

S balíčkem Velcí stavitelé, který obsahuje Theodoru (Byzanc)*****, Sedžonga (Korea)****** a Ludvíka II. (Německo), přestavíte svět lépe než kdykoli předtím.

Balíček č. 6: Vládci Anglie

Doplň svou rozrůstající se sbírku panovníků pomocí balíčku Vládci Anglie, který obsahuje Alžbětu I. (Anglie), Varanga Haralda Hadrada (Norsko) a Viktorii (Anglie).

*** Ke hře je vyžadován balíček scénářů Persie a Makedonie

**** Ke hraní je nutné rozšíření Gathering Storm

***** Vyžaduje New Frontier Pass a balíček Byzantium & Gaul.

****** Pro hraní je vyžadováno rozšíření Rise & Fall