Old Man's Journey přechází do Apple Arcade

Před pěti lety vyšla roztomilá hříčka Old Man’s Journey, která vykouzlila úsměv na tváři nejednomu člověku, kdo si ji zahrál. Jednoduše vypadající hra vás totiž zavede na zajímavý příběh životem, kdy skrze hádanky a úkoly postupujete dál. Sebou nese příjemnou zprávu o životě, kterou každý pochopí během hraní.

Vyprávění, kterým budete procházet, možná není vždy nejšťastnější, ale myšlenka díla je natolik velká, že jakékoliv nedostatky snadno odpustíte. Čekat na vás budou nádherné kreslené scenérie, doplněné o příjemnou hudbu. Svým stylem je tenhle titul natolik unikátní, že slova jsou na popis poměrně krátká a pravý význam pochopíte, až celým příběhem projdete.

TIP: Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování.

Old Man's Journey samozřejmě můžete zakoupit na Google Play, ale nově tahle hra míří do Apple Arcade, takže všichni předplatitelé této služby ji naleznou ve své knihovně.