SpongeBob: Get Cooking v předplatném

Netflix sice v poslední době ztrácí své fanoušky, ale i přes to vše zdárně rozšiřuje svojí herní knihovnu. Novým přírůstkem se stal SpongeBob: Get Cooking, kde bude hlavní esencí celé hry hlavně ono vaření. Staňte se kuchařem a připravujte ty nejlepší burgery v celém Bikini Bottom na dně Tichého oceánu. Nezapomeňte vaši restauraci vylepšovat a rozšiřovat a občas se projít po dně oceánu.

Druhým titulem, který zamíří v budoucnu na Netflix ve spolupráci s Tilting Point, je Narcos: Cartel Wars Unlimited. Zde na vás bude čekat vlastní kartel, kterému budete šéfovat. Váš cíl? Vytvořit takovou strategii, která rozmete nepřátele na prach. Během hraní můžete narazit na jistou podobnost i se seriálem Narcos, u něhož se titul inspiroval.

TIP: Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování.

SpongeBoba můžete už nyní stahovat na svá zařízení, ať už Android nebo iOS. Jediné, co k tomu potřebujete, tak je mít předplacené členství u Netflixu.