Post-apokalyptická střílečka Ashfall láká na různorodá prostředí

Na mobilní zařízení a počítače v příštím roce dorazí nová post-apokalyptická střílečka pro více hráčů zvaná Ashfall. Vydáme se do země budoucnosti zpustošené jadernými zbraněmi, které proti lidstvu použila umělá inteligence.

Ashfall vás vezme do světa za atomovým krytem, kde prozkoumáte vyprahlé pouště, opuštěná města, stará bojiště a rušné osady přeživších. Jednotlivá prostředí se od sebe liší svou atmosférou a celkovým zpracováním. Cestou potkáte řadu postav a čelit budete různorodým událostem, které hraní ozvláštní.

Post-apokalyptický svět skýtá pohled na mnoho odporných zmutovaných tvorů, o nichž byste doufali, že se nachází jen v těch nejhorších nočních můrách. Poodhalena nám byla i soubojová stránka. Kromě běžných potyček nás budou čekat i náročné výzvy a mise, k vítězství nám pak pomůže široká škála zbraní a vybavení. Hraní si budeme moc sólo i s přáteli.

Vývojáři slibují i rozsáhlé možnosti přizpůsobení hrdiny, dynamické počasí nebo „autentickou odezvu při obdržení zásahu v boji“, pod čímž si pravděpodobně můžeme představit třeba to, že když nás soupeř trefí do nohy, tak budeme kulhat. Prohlédněte si jednotlivé herní prvky v upoutávce níže. Na oficiálních internetových stránkách je otevřená předběžná registrace.