Call of Duty Warzone Mobile vyjde už příští rok

Fanoušci Call of Duty se mohou začít těšit na příští rok. Společnost Activision oznámila vydání mobilní verze multiplayerových battle royale bitev. Přesné datum vydání Call of Duty Warzone Mobile není stanoveno, ale k vypuštění titulu do světa by mělo dojít v průběhu příštího roku na Android a iOS.

Zároveň s oznámením byl slíben naprosto stejný zážitek, který zažijete v klasické verzi společně se 120 spoluhráči na jednom bojišti. Ve skrze to znamená, že by se tahle verze neměla zas tak moc lišit od její původní předlohy pro PC a konzole a jednotlivá místa na mobilech budete poznávat. Navštívíte tak letiště, stadium a mnoho dalších míst na mapě Verdansk. K dispozici budou nejen pozemní vozidla, ale i letecké síly. Chybět samozřejmě nebudou různé varianty zbraní pro nalezení vyhovujícího stylu boje. Mise jsou důležitou součástí, jelikož za ně budete získávat zkušenosti a peníze, které dále využijete, jak budete procházet hrou.

TIP: Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování.

Co je doopravdy důležité, je takzvaný cross-progression, tedy postup napříč hrami. Pokud si odemknete zbraně z her Call of Duty: Modern Warfare 2 a Warzone 2.0 na PC a konzolích, znamená to, že se zbraně objeví i na vašem mobilním zařízení. Postup v Battle Passu bude taktéž sdílen napříč tituly.

Pokud vás toto vše nalákalo, nezapomeňte se přihlásit do předběžné registrace, která je otevřená pro zařízení se systémem Android na Google Play. Podle počtu předregistrovaných uživatelů se odemknou speciální odměny.

Zdroje: Tisková zpráva, Oficiální stránky hry