Střílejte, braňte a pěstujte! Monster Spliter je tu

Menší vývojářské studio nesoucí jméno High Stone Games přišlo na trh s titulem Monster Splitter. A jak se dá usuzovat dle názvu, bude se jednat o mimozemské dobrodružství po různých planetách. Nebude to ale jen o cestování. Důležitým faktorem bude sbírání semínek, jejich pěstování a zároveň obrana proti nepřátelům.

Pokud plánujete vstoupit do této hry, buďte připraveni se stát asistentem mimozemského profesora, který vynalezl sběračské stroje, ty ale budete muset ochránit před intergalaktickými monstry. Tyhle hektické pasáže, kde se pokusíte všechny sestřelit, budou střídat klidné části, kde se budou zasazovat semínka, vylepšovat sklízečky a získávat lepší vybavení.

TIP: Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování.

Samozřejmostí je putování po galaxii a hledání nových vzácných semínek. Pokud se tedy chcete zapojit do tohoto dobrodružství, neváhejte navštívit Google Play, kde je hra už teď dostupná. Uživatele iOS zařízeních si budou muset ještě nějakou chvilku počkat.

Zdroje: PocketGamer