Střílečka Garena Free Fire rozdává odměny zdarma

Garena Free Fire je jednou z nejpopulárnějších battle royale stříleček, kterou si můžete na svém chytrém telefonu zahrát. Na scéně také není žádným nováčkem, už se pomalu blíží páté výročí jejího vzniku. Půlkulatiny je nutné pořádně oslavit a vývojářský tým si to uvědomuje, pro hráče si tak připravil řadu událostí a odměn.

Od 17. do 28. srpna máte každodenní šanci získat 2000 zlatých mincí, a to za pouhé přihlášení do hry. Jen pomyslete na to, kolik různých hrdinů či kosmetických doplňků si za to budete moci pořídit.

TIP: Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování.

K dispozici jsou také speciální kapsle, které se vždy odemknou na omezenou dobu. Za plnění úkolů v nich můžete získat pěkné odměny. Kapsle se zbraněmi a skiny už bohužel nejsou dostupné, ještě ale budete mít šanci získat předměty v rámci kapslí Map, Heroes a Memory. Za dokončování misí také dostáváte speciální měnu, kterou můžete v obchodě směnit za další odměny. Aktivita se zkrátka v současné době vyplácí.

Další herní předměty za přihlášení půjde získat mezi 22. a 26. srpnem. Vrcholem oslav má ale být akce, která je naplánovaná na 27. srpna. Momentálně neznáme žádné podrobnosti o jejím programu, má však jít o něco velkého.

Zdroje: PocketTactics