Nový Battle Pass a události v Diablo Immortal

Společnost Blizzard se chystá vydat další aktualizaci pro svůj kontroverzní titul Diablo Immortal. Ten je i přes veškeré problémy mezi hráči oblíbený a celkově si jej zkusilo více než 30 milionů lidí. Vývojáři v tiskové zprávě uvádí, že plánují vydávat nový obsah pro Diablo Immortal každé dva týdny. Půjde buď o malou nebo velkou aktualizaci.

Co si můžete pod těmito pojmy představit? Malá aktualizace přinese nový Battle Pass, herní události, aktualizace funkcí a další novinky. Součástí velké aktualizace budou kupříkladu prívěhová rozšíření, nové herní prvky, větší události a další.

Malou aktualizaci uvidíme v praxi už zítra, začne totiž třetí sezóna a s ní klasicky dorazí i pozměněný Battle Pass o 40 úrovních, za jejichž dosažení získáte odměny. Třeba legendární gemy, hilty a další. O půlnoci serverového času (najdete jej v levém dolním rohu obrazovky), se každodenně uskuteční akce Wrathborne Invasion, v níž musíte odrazit útok krvelačných démonů. Další akce proběhne ve dnech 12.–15. srpna, a to ve 3 hodiny serverového času. Abyste získali měsíční požehnání, budete muset plnit speciální požadavky.

Na závěr byly přidány dvě vychytávky, které oceníte při hraní s dalšími hráči. V menu Warband nyní uvidíte, zda jsou členové online či nikoliv. Pokud zrovna hrají, můžete si prohlédnout, co přesně dělají. Pokud při nájezdech nějaký hráč nebude aktivní nebo bude hru jakkoliv jinak kazit, můžete nyní hlasovat o jeho vyhození.