Hit Clash of Clans slaví 10. výročí dokumentem a odměnami

Hra Clash of Clans se stala hitem a spolu s farmářským Hay Day v podstatě stojí za úspěchem vývojářů ze studia Supercell. Tato chytlavá strategie, ve které budujete středověkou vesnici a útočíte na nepřátele pomocí vojáků s různými bojovými schopnostmi, nyní oslavuje 10. výročí.

Jak už bývá zvykem, při takové příležitosti nechybí pořádné oslavy. Hráče tak čeká speciální kampaň o 11 úrovních, za jejichž plnění obdrží zajímavé odměny. Mezi ně patří například lektvary, speciální kniha s názvem Book of Everything, jež instantně dokončí jakékoliv vylepšování, nebo Rune of Builder Elixir, která v Builder Base naplní zásobárny elixíru až po okraj.

TIP: Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování.

Nedávno byl také vydán dokumentární film, jenž hráčům vysvětluje, že se historie Clash of Clans táhne už od dob arkádových automatů. Hra Clash byla tehdy známá po celém světě a upoutala pozornost nejen mladých lidí. Známí vojáci jako Barbaři, Hog Rideři nebo Valkýry se stali ikonickými už v minulém století.

Oslavit 10. výročí můžete v Clash of Clans již nyní. Zakoupit si také lze limitované skiny pro hrdiny Archer Queen, Grand Warden a Royal Champion. Jejich design zůstává stejný, jediný rozdíl je ten, že se tematicky skládají jen z mála pixelů, díky čemuž působí, jako by právě vyšli z arkádového automatu.