Disney postavičky jako sušenky? Má to jen jeden háček

Hra Cookie Run: Kingdom je neobvyklým titulem, ve kterém proti zlu bojují sladkosti, konkrétně tedy roztomilé sušenky. Z různě zdobených hrdinů sestavíte mocný tým, s nímž bojujete v několika různých režimech. Kromě toho navíc získáváte suroviny a vyrábíte předměty.

Nejnovější kolaborace s názvem Festival of Dreams and Wishes (festival snů a přání) udělala sušenky ze známých filmových a seriálových hrdinů. Dvacet postaviček Disney, jako je Mickey Mouse, Aladin, Mulan nebo Sněhurka, můžete ve hře střetnout už nyní, čas máte až do 13. září. Své království si navíc můžete zkrášlit pomocí limitovaných dekorací na motivy pohádkového světa Disney, je jich celkem 47.

Jediným problémem sušenek Disney je, že pro ně byla vytvořena speciální rarita GUEST (host), která z nich dělá prakticky nepoužitelné. Nemohou se totiž účastnit výroby, aktivit, a dokonce ani bitev. Stejně tak je nelze vylepšovat. Bojovat naštěstí můžete s nově přidaným Cream Unicornem.

Nové Disney sušenky nemůžete získat pomocí běžného systému, zúčastnit se musíte jedinečné hry gacha. Fanoušci se rozdělili na dvě části. Ta první smutní, protože jsou pohádkové sušenky v podstatě k ničemu. Druhá je ale ze sbírání nadšená.

Zdroje: Pocket Gamer, Droid Gamers