Bláznivý simulátor boje se šílenými figurkami přichází na mobily

Totally Accurate Battle Simulator rozhodně nedodržuje fyzikální zákony, a to je přesně to, co je tak zábavné na této hře. Šílená mlátička, kde si můžete vybrat z obrovského množství panáčků a poslat je proti sobě, míří na chytrá zařízení.

Zkráceně TABS Mobile by měl zajistit prémiový zážitek. Znamená to tedy, že je tady jistá očekávaná kvalita hry, žádné poplatky za jistou výhru a věci zadarmo pro začátek. Bohužel zde nenajdeme možnost hrát napříč všemi dostupnými platformami, ale je zde varianta hrát proti ostatním hráčům skrze mobilní platformu. Přesněji řečeno, fanoušci Androidu a iOS zařízení se mohou utkat na bojišti.

TIP: Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování.

Ačkoli hra vypadá jako dělaná pro mobilní zařízení, je to právě obrovské množství výkonu, co je strašákem titulu. Už na počítačích byl obrovský problém zařídit plynulost souboje s obrovským množstvím postaviček účastnících se boje. Právě náročné matematické propočty, které se musí uskutečnit každou sekundu, jsou velkou obavou fanoušků. Vývojáři nás ale ujišťují, že výkon hry je momentálně nad očekávání dobrý. Do budoucna samozřejmě slibují vylepšovat plynulost a zajistit kvalitní zážitek. Tak snad to vyjde.