Torchlight: Infinite otevírá předběžné registrace

Vrchní příčku nejhranější hry na mobilech směle drží nově vydané Diablo Immortal, ale už brzy se pravděpodobně objeví udatný soupeř. Předběžnou registraci totiž otevírá hra Torchlight: Infinite a láká na mnoho akce, tunu zábavy a vaši peněženku ušetří zbytečných plateb.

Hra samotná bude zdarma a patří k oblíbené herní sérii Torchlight. V současné době to vypadá na titul, který by mohl lehce zavířit s herním trhem. Díky svým ukázkám láká na nový příběh v temném postapokalyptickém prostředí plného udatných hrdinů. Ty budete muset plně vylepšit a za pomoci obrovského množství schopností zachránit svět.

TIP: Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování.

Už v prvních ukázkách se předvedlo hned několik hrdinů. Jmenovitě Gemma, Rehan, Youga, Carino, Moto a Thea. Dovednosti, schopnosti a zvláštní vlastnosti každého hrdiny vám nedají chvilku klidu a celkově hra působí masivním dojmem, díky kterému se může rovnat i podobným počítačovým titulům. Akce se ukrývá na každém rohu a strategie bude váš velký kamarád.

Pokud se nemůžete hry už dočkat, můžete se připravit skrze předběžnou registraci na TapTap. Později se samozřejmě objeví i na Google Play. Co je ovšem zvláštní, předběžná registrace nenabízí žádné extra výhody, minimálně se o žádných nikde nepíše. Nelze ale vyloučit, že na první registrované ve hře pak bude čekat speciální předmět. Nicméně, až hra Torchlight: Infinite vyjde, budete si ji moci okamžitě stáhnout. Podle výpisu v App Store si stáhnete všech 3,9 GB dat pro chystanou hru.