Pilotem letadel se stanete ve Wings of Glory

Nasaďte si přilbu, zapněte pás a vzlétněte! S Wings of Glory se totiž jinde než ve vzduchu skoro nacházet nebudete. V Evropě roku 1917 panuje první světová válka, kde jako pilot usednete do dvouplošníků a vydáváte se na nebezpečné mise. Adaptace populární deskové hry je čerstvě dostupná pro mobilní zařízení a počítače.

Při sestavování posádky budete mít na výběr z osmi letadel a čtrnácti leteckých es, kombinovat je můžete na základě svého herního stylu. Nepřátelská letadla budete každé kolo ničit pomocí tří složitých manévrů. O to stejné se pokusí i váš soupeř, je tedy nutné dopředu přemýšlet nad tím, co by mohl zahrát, abyste byli vždy o krok napřed. Pokud vaše letadlo utrpí poškození, změní se vám nabídka manévrů a budete bojovat, abyste nad ním vůbec udrželi kontrolu. O vítězství se pokusíte i bombardováním soupeřových zákopů.

Pokud máte rádi strategické tituly z válečného prostředí, můžete si Wings of Glory zakoupit za 229 Kč v App Store nebo za 240 Kč přes Google Play. Pokud si chcete zahrát na počítači, musíte navštívit službu Steam, kde hra stojí přibližně 310 Kč.

Věděli jste, že na Google Play a App Store můžete kupovat hry a aplikace prostřednictvím bezpečné platby přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k vašemu dalšímu vyúčtování. Více zde.