Nový předmět v Pokémon GO je přesně to, co mnozí potřebují

Hra Pokémon GO dlouhou dobu výrazně zvýhodňovala hráče, kteří žijí ve městech. Oproti těm v odlehlejších lokalitách s menším počtem Pokéstopů se kolem nich objevovalo mnohem větší množství Pokémonů, a právě díky Pokéstopům měli stálý přísun předmětů.

Teď se vývojáři na skupinu lidí žijících v méně obydlených oblastech zaměřili a vytvořili Daily Adventure Incense. Předmět dostane každý hráč každý den, v inventáři ale bude moct nést pouze jeden. Po dobu patnácti minut od aktivace k hráči bude přitahovat Pokémony.

TIP: Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování.

A to nejen ty, které se v dané sezóně běžně objevují. Hodit se tak novinka bude i těm, kteří ve městech žijí. Nabídne jim totiž možnost lovit stovky různých Pokémonů, včetně některých raritních kousků. Novou stvůru k vám dostane každých 30 sekund, jen pod podmínkou, že se pohybujete.

Pokud vám navíc dochází Pokébally (máte jich méně než 30), Daily Adventure Incense vám je obnoví. Do hry se novinka dostane společně se souhrny, které na jedné kartě ukážou všechny Pokémony, které jste za dobu používání Insence pochytali.