V PUBG New State na vás čeká spousta nového obsahu

Do online her neustále vývojáři přidávají nové věci, aby komunitu neomrzely a nepřestala hrát. Stejně je tomu i ve střílečce PUBG New State, kde každý měsíc najdete nové mapy, zbraně, herní módy a také obměněný Survivor Pass.

Tentokrát byla do hry přidána mapa pro týmový deathmatch s názvem Exhibit Hall. Nejde tolik o novinku jako spíš vylepšení, aby lépe seděla do tohoto módu. Pokud vás nepřátelé zabijí, náhodně se oživíte na jednom z desíti míst.

TIP: Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování.

Do hry dále dorazila i MP55 Ultima, brokovnice ráže 12. Ta vám dokáže zajistit velkou výhodu v boji zblízka. Můžete ji navíc vylepšit o zaměřovač nebo náustek. C1 pro MP55 ze zbraně udělá naprosté monstrum, jelikož povolí plně automatickou spoušť. Vývojáři se také zaměřili na vylepšení jiných zbraní a vybavení, třeba pušky SKS nebo granátů.

Předělána byla i mapa Troi Extreme. Zóna se nyní bude zmenšovat rychleji a zápasy budou o dvě minuty kratší. Začínat navíc budete moci i se zbraní Skorpion, která je nabitá 20 náboji a dalších 30 nábojů se nachází v jejím zásobníku. Nabídka předmětů do začátku byla taktéž rozšířena o helmu a vestu první úrovně, lékárničku, čtyři obvazy s lékem na bolest a dva energetické nápoje.

Tvůrci vylepšili grafiku hry a některé mechaniky, také opravili řadu chyb. V Survivor Passu navíc naleznete nové kosmetiky pro vylepšení vzhledu vašeho hrdiny.