Co nové v GeForce NOW? Odměna do Fortnite a 9 her v knihovně

Epic Games přináší do GFN novou odměnu.

Členové, kteří si zahrají Fortnite na GeForce NOW kdykoli ode dnešních 18.00 do 5. srpna 5:59, získají 11. srpna novou odměnu "The Dish-stroyer Pickaxe". K dispozici bude bez ohledu na úroveň předplatného.

Fanoušci Fortnite (a nejen oni) si mohou GeForce NOW vyzkoušet zdarma v rámci základního bezplatného přístupu do něhož se musí po hodině hraní vždy znovu připojit. Majitelé členství Priority se mohou těšit až na 6 hodin hraní bez přerušení. A členové s nejvyšší úrovní RTX 3080 získají osmihodinové herní relace a výhody ultra nízké latence či streamování v rozlišení 4K při 60 snímcích za sekundu nebo ve 1440p při 120 FPS v rámci aplikací pro PC a Mac. Fortnite lze hrát na řadě kompatibilních zařízení, včetně chytrých telefonů s optimalizovaným rozhraním pro dotykové ovládání. Řada telefonů Android dnes nabízí 120Hz displej a tedy možnost využít vysokou obnovovací frekvenci naplno.

Novinky v knihovně

Ani tento týden nechybí novinky v knihovně. Patří mezi ně např. dnes vycházející svérázná humorná plošinovka Hellpie či příběh poslední lišky na Zemi Endling.

Hell Pie (Novinka Steam a Epic Games Store, 21. 7.)
Endling - Extinction is Forever (Novinka Steam a Epic Games Store)
Hazel Sky (Novinka Steam a Epic Games Store)
TombStar (Novinka Steam)
Curious Expedition 2 (Epic Games Store)
Darksiders Genesis (Epic Games Store)
Dungeon Defenders: Going Rogue (Steam)
Wildermyth (Epic Games Store)
Outward Definitive Edition (Epic Games Store)

Minulý týden zase přinesl cyberpunkovou plošinovku Loopmancer, jež majitelům placených členství nabídne ray tracing pro atmosférickou hru světel i NVIDIA DLSS. Vyzkoušet si ji lze prostřednictvím bezplatné demoverze dostupné v příslušné řádce hlavní nabídky.