Oblékněte si plavky, přichází letní aktualizace do Genshin Impact!

Titul Genshin Impact obdržel další pravidelnou aktualizaci 2.8, která je stylizována do letní tématiky. Lze se těšit na nové události, úkoly, přání a novou postavu. Připravte si plavky a běžte si zaplavat s Fischl, v jejím novém oblečku.

Díky obrovskému úspěchu Genshin Impact nepřestává dostávat pravidelné aktualizace, nedávno se komunita dočkala verze 2.8, která přidává novou čtyřhvězdičkovou postavu Shikanoin Heizou. Tu si lze odemknout z „přání“, které je možné si zakoupit za měnu Primogen. S nimi lze také získat některé dříve přidané postavy, a to Kaedehara Kazuha, Ningguang a Thoma. Toto přání je dostupné ve dvou variantách, ale s rozdílem pětihvězdičkové výhry, tam se nachází Klee. Přibližně za 20 dní se přání vymění, a bude možné získat, milovnici rachejtlí Yoimiyu.

TIP: Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování.

Společnost MiYoHo svoji hru také rozšířila o nové úkoly, vzhledy postav pro Diluca a Fischl, zbraň a několik dalších doplňků, vylepšující herní zážitek. Nelze vynechat nové události, v jedné z nich budeme moci získat zbrusu nový obleček „Ein Immernachtstraum“ pro Fischl. Názvy akcí jsou: Letní odysea, Vzpomínkový režim, Rezonující vize, Skrytý boj a Mechanická malba.

Aby to nebylo málo, tak vývojáři vykompenzovali své hráče dohromady 600 Primogeny, za chyby způsobené ve verzi 2.7 a za nedostupnost titulu během údržby za účelem nahození nové aktualizace 2.8.

Genshin Impact je populární po celém světě jak na telefonech, PC, tak i konzolích. Titul je kreslený v anime stylu a spadá pod žánr akční rolová hra, kde máte za úkol nalézt svého sourozence, který byl „zajat“ neznámým bohem. Ovšem svět Teyvat je vám, jako cestovateli, neznámý, a proto narazíte na přes padesát postav šesti různých elementů, kteří budou ochotní bojovat po vašem boku. To vám na vaší cestě velice pomůže. Dílo si můžete stáhnout úplně zdarma na Android a iOS, pokud jste ještě tak neučinili.