Zombíky porazíte mečem v Kingdom: The Blood

Znáte hororový seriál Království zombie, který se odehrává v Jižní Koreji? Pokud ano, určitě vás potěší fakt, že Netflix ve spolupráci s vývojářským studiem Action Square pracuje na hře s jeho tématikou. Dočkáme se jí na počítačích a mobilních zařízeních se systémy Android a iOS.

Kingdom: The Blood bude hrou na hrdiny odehrávající se v 16. století, jež nabídne dobrodružství pro jednoho hráče, ale také obsah pro více hráčů. Těšit se tak můžete na příběhovou kampaň navazující na seriál, souboje hráč proti hráči nebo různorodé pětiminutové bitvy v režimu Conquest.

Se svým hrdinou, kterého si budete moci přizpůsobit, budete objevovat krásy korejských paláců, bohužel však také temnou stránku země – město Hanyang, které je zamořeno zombíky. S nimi se utkáte zblízka pomocí meče. Třešničkou na dortu budou animace soubojů, podílí se na nich totiž korejský profesionální tanečník.

Momentálně neznáme přesné datum vydání. Podívat se ale můžete na trailer plný akce a intenzivních soubojů. Mimochodem, nepřipomíná vám něco? Třeba oblíbenou hru Ghost of Tsushima, s níž se vydáte do Japonska? Podívejte se sami.

Zdroje: Gematsu